O našej spoločnosti

Rodinný podnik, v ktorom spolupracuje niekoľko generácií, už viac ako desať rokov. Manažéri našej spoločnosti neriadia na diaľku, ale sami sú zručnými maliarmi. Ich skúsenosti, znalosti a ambície tvoria spoločnosť Petmall. Na základe našej predchádzajúcej práce a znalostí surovín sme vytvorili nový rad produktov, ktoré sami používame.

Máme za sebou viac ako sto stavebných realizácii, a to všetko s takmer stálym tímom. Zaviazali sme sa ku kvalitnej práci a neustále sa vyvíjame. Špeciálnu pozornosť venujeme skutočnosti, že každý prvok musí pri stavbe do seba zapadať. Táto dokonalá mozaika vedie k spokojnosti zákazníkov a partnerov. Veríme, že základom skutočne úspešných produktov je kombinácia odbornosti veľkej spoločnosti a precíznosti malého podnikania.

Certifikáty

Dispeed - akrylátová fasádna farba

Stiahnuť PDF

Petmall - Penetra

Stiahnuť PDF

Penetrácia

Stiahnuť PDF

Silofarb - fasádna farba silikónová

Stiahnuť PDF

Stavgrund penetrácia

Stiahnuť PDF

TOP stierka

Stiahnuť PDF

TOP tenkovrstevné fasádne omietky

Stiahnuť PDF

TOP maľba

Stiahnuť PDF

Prenájom fasádneho lešenia

Ak potrebujete okrem surovín pre svoju stavbu aj lešenie, sme vám k dispozícii. Poskytujeme vám naše rakúske lešenie typu GRAF spolu s inštaláciou a dodávkou. Vďaka praxi našich kolegov si montáž a demontáž stojanu nevyžaduje extra čas. Pre nás je bezpečnosť prvoradá, a to aj vo výškach! Naše služby poskytujeme v celej oblasti okresov Bratislava, Trnava a Nitra!

Požiadajte o cenovú ponuku!
GRAF típusú állványzat összeszerelt állapotban